Kredyt na dowód - fakty i mity

Kredyt na dowód - fakty i mity

Mimo, że prowadzimy serwis, gdzie możecie ubiegać się o szybką pożyczkę, to w odróżnieniu od naszej konkurencji staramy się zawsze pomagać klientowi. Podsyłacie do nas sporo maili z zapytaniami o kredyty na dowód. Jedni z Was są przekonani, że taka forma pożyczki jest najgorszą opcją, zaś drudzy mają w tym aspekcie doświadczenie i dla nich taka forma kredytu to doskonała sprawa. Poniżej nasze stanowisko w tej sprawie.

Warto zacząć od tego, że kredyt na dowód tak naprawdę istnieje tylko z nazwy. Większe sumy można zdobyć tylko po rozmowie z pracownikiem banku. W przypadku mniejszych sum nasz portal umożliwia otrzymanie pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Kolejną bardzo ciekawą sytuacją jest spłata zobowiązania kredytowego. Wielu z Was jest przekonanych, że ominięcie jednej raty może spowodować narastanie gigantycznych procentów. W rzeczywistości tak nie jest. Wystarczy przeczytać regulamin aby dowiedzieć się wszystkiego.

Faktem będą natomiast sytuacje z oprocentowaniem. Nie są to niskie procenty, ale dlatego mamy usługę "kredytów na dowód". Dzięki temu, że pieniądze otrzymuje się niemal tego samego dnia, trzeba mieć na uwadze, że to wszystko odbywa się kosztem większego procentu. Suma summarum kredyty na dowód to bardzo dobre rozwiązaniem dla osób, które aktualnie mają problemy finansowe. Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, to zachęcamy do czytania innych naszych wpisów.

Komentarze